Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar APK icon

Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar apk

Download Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar apk for free

Package Name: kahvefali.fusun

Developer: Leila Diaz

Category: Free Entertainment Apps

Publish Date:

Version: 2.0.1

Requirements: Android 16 and above

File Size: 17M

Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar Screenshot
Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar Screenshot
Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar Screenshot
Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar Screenshot
Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar Screenshot

Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar

* Her gün herkese tam 3 fal ücretsiz!

* Alanında uzman gerçek falcılardan kişiye özel uzun ve detaylı yorumlar!

* Basit, güvenli ve teknoloji dostu kullanım!

Günün dilediğiniz saatinde falınıza bakmak için hazır şekilde sizleri bekleyen profesyonel ekibimizle tanışın!

Artık fal baktırabilmek için kimseye ihtiyacınız yok! Tek yapmanız gereken şey kahveniz bittikten sonra falınızı kapatmak ve sonrasında çektiğiniz fincan ve tabak fotoğraflarını profesyonel falcı ekibimizle paylaşmak.

Fincan ve tabağınızda çıkan her bir şeklin bir anlamı vardır. Bu semboller ve anlamları yüzlerce yıldır deneyimlenen ve nesilden nesile aktarılan bilgiler doğrultusunda sizler için yorumlanır ve sizlere aktarılır.

Ekibimiz alanında en eğitimli ve donanımlı kişiler arasından seçilmiş ve durugörü özellikleri oldukça gelişmiş ve bunu herkesle paylaşmayı, geleceği aydınlatmayı kendilerine amaç edinmiş kişilerdir.

Kahve falı doğru kişiler tarafından bakıldığında sizin geçmişinizden önemli dersler ve sonuçlar çıkarmanızı sağlar. Farketmediğiniz detayları sizler için açığa çıkarır. Bugün içinde yaşadığınız hayatın karmaşası içinde gözden kaçan ayrıntıları sizler için toparlar ve önünüze serer.

Kahve falından en önemli beklentiniz ise geleceğe bir ışık tutması ve sizleri aydınlatmasıdır. Usta bir yorumcunun ağzından dökülen büyülü sözler ise sizlerin geleceğe dair gizemleri çözmenizde kullanabileceğiniz önemli bir anahtar olabilir.

Aşk hayatınızda sizleri neler bekliyor?

Evlilik hayaliniz ne zaman gerçek olacak?

Ailenizle alakalı sizleri hangi gelişmeler bekliyor?

Parasal konularda neler yaşayacaksınız?

İş hayatınızda neler olmak üzere?

Peki ya hayalleriniz, planlarınız, dilekleriniz?

Sırlarınız, korkularınız ve çok daha fazlasını çözebilmek için uzman ekibimize tamamen güvenebilirsiniz.

Ekibimiz, fal sembollerinde uzman olmalarının yanısıra astroloji konusunda da eğitimli ve deneyimli oldukları için falınızı gönderirken paylaştığınız bilgiler eşliğinde burç özellikleriniz ve karakterinizi de dikkate alarak tamamen size özel yorumlar yapabilirler.

Uygulamanın sizlere sunulması aşamasında tamamen kolay kullanım ve ücretsiz falların sizlere en kısa sürede ve en detaylı şekilde ulaştırılması amaçlanmıştır.

Uygulamamız kişisel bilgilerinizi asla paylaşmaz ve sizin paylaşmadığınız hiçbir bilgiyi saklamaz.

İhtiyacınız olan şey gerçek yorumcular ve sizi memnun edecek özel bir kahve falı ise tamamen doğru yerdesiniz!

Falcı Füsun, cebinizdeki sanal dünyanın çok ötesine geçerek para, aşk, iş veya aile hayatınızı; geçmiş ve geleceğinizi en doğru şekilde profesyonel gerçek falcılar aracılığı ile yorumlayabilen Türkiye’nin en mükemmel ve eğlenceli fal uygulamasıdır!

Üstelik tamamen ücretsiz olarak dilediğiniz falcıyı tercih edebilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler hem falınızdaki şekiller hem de burç özelliklerinizle harmanlanarak size en doğru sonuçları verecek şekilde en deneyimli falcılar tarafından yorumlanır.

Falınız yorumlanırken yüzlerce yıldır edinilen bilgi ve deneyimlerin toplamı ışığında fincanınızdaki tüm şekiller en doğru ve detaylı şekilde ve tamamen size özel olarak yorumlanarak dakikalar içinde telefonunuza gönderilir.

Yüz binlerce kullanıcının desteği ile günden güne büyümeye devam eden Falcı Füsun, gelişen teknolojisi sayesinde başarısını günden güne artırmaktadır.

Amacımız sizlerle Türkiye’nin en iyi falcılarını bir araya getirerek siz kullanıcılarımıza ücretsiz olarak mükemmel fallar hediye etmek ve sizleri her zaman mutlu görmektir.

Falcı Füsun ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz :)

Falcı Füsun uygulamasında yapılan yorumlar geleneksel fal dilinin sohbet ve eğlence amaçlı sunulmuş bir şeklidir. Fal yorumlarının amacı rahatlamak ve eğlenmektir, gerçekliğe dayalı değildir ve gelecekten haber vermez. Yorumcuların sunduğu içerik yanlış anlamalar oluşturabileceğinden çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.* Every day 3 full fortune telling to everyone for free!

* Personalized long and detailed comments from real fortune tellers who are experts in their fields!

* Simple, safe and technology-friendly operation!

Meet our professional team who are ready to look at your fortune at any time of the day!

You don't need anybody to have a fortune read! All you have to do is to close your fortune after your coffee is finished and then share your cup and plate photos with our professional fortune teller team.

Each shape in your cup and saucer has a meaning. These symbols and their meanings are interpreted and transmitted to you in accordance with the information that has been experienced for hundreds of years and transferred from generation to generation.

Our team is selected among the most educated and well-equipped people in the field and clairvoyant features are highly developed and it is aimed to share with everyone, to illuminate the future.

Coffee fortune allows you to draw important lessons and conclusions from your past when viewed by the right people. Reveals details that you do not notice. They gather the details that are overlooked in the chaos of the life you live in today and put them in front of you.

The most important expectation of coffee fortune is to shed light on the future and enlighten you. The magical words poured from the mouth of a master interpreter can be an important key that you can use to solve the mysteries of the future.

What awaits you in your love life?

When will your wedding dream come true?

What developments are waiting for you about your family?

What will you experience in monetary matters?

What about your business life?

What about your dreams, plans, wishes?

You can fully trust our expert team to solve your secrets, fears and much more.

Our team, as well as being experts in astrology symbols and astrology trained and experienced to send your fortune with the information you share with your horoscope features and your character can also make completely special comments.

The application is presented to you at the stage of completely easy to use and free of charge is intended to be delivered to you in the shortest time and in the most detailed way.

Our application never shares your personal information and does not store any information you do not share.

If all you need is real reviewers and a special coffee fortune that will please you, you're in the right place!

Füsun Füsun, goes beyond the virtual world in your pocket, money, love, business or family life; It can interpret the past and come through the proper professional real fortune teller Turkey's fortunes is the most excellent and fun apps!

Moreover, you can choose the fortune teller you want completely free of charge. The information you provide will be interpreted by the most experienced fortune tellers by blending both the shapes in your fortune and your horoscope features to give you the most accurate results.

All the shapes in your cup are interpreted in the most accurate and detailed way and completely personalized in the light of the information and experiences gained during hundreds of years while your fortune is interpreted and sent to your phone within minutes.

Falcı Füsun continues to grow day by day with the support of hundreds of thousands of users and increases its success day by day thanks to its developing technology.

Our goal is to bring together Turkey's best fortune teller with you, you fal perfect gift as free to our users and are always happy to see you.

Thank you very much for choosing us as a Falcı Füsun team :)

The comments made in the Fortune Teller Füsun application are presented as a form of traditional fortune telling for chat and entertainment purposes. The aim of fortune telling is to relax and have fun, it is not reality and does not tell the future. Interpreters' content may be misunderstood, and may be inconvenient for children and those without mental competence.
Editor's Note

Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar has designed and announced by Leila Diaz. The company who the designed and launched has a wisely knowledge about applications and you will not regret after you download the apk file from our website. You can download the apk file whenever or wherever you want with pretty easy steps. We also scan applications those we are providing you so you don’t have to worry if they have harmful software or viruses. After you download the Falcı Füsun - Gerçek Falcılar, Ücretsiz Fallar apk please check out our other applications from our website.

Comments

 • user sahar nl apkdeer profile image
  5 months ago sahar nl

  👍

 • user Sevarichka Aldulaim apkdeer profile image
  1 year ago Sevarichka Aldulaim

  çok güzel

 • user A Google user apkdeer profile image
  1 year ago A Google user

  Every furtune teller telling same general thing which is not make sarisfıed

 • user Ceren Özmen apkdeer profile image
  1 year ago Ceren Özmen

  Very good

 • user A Google user apkdeer profile image
  1 year ago A Google user

  Gzl

 • user Dunya Qocayeva apkdeer profile image
  1 year ago Dunya Qocayeva

  very good

 • user E A apkdeer profile image
  1 year ago E A

  Her gün Mihriye F'ye baktırmak için onlarca video izlediğimi itiraf etmek istiyorum 😂😂

 • user A Google user apkdeer profile image
  2 years ago A Google user

  Great

 • user elena Ha apkdeer profile image
  2 years ago elena Ha

  Benim telefonumda calismadi ve yukleniyor diye kaliyor

 • user Yasemin Yener apkdeer profile image
  2 years ago Yasemin Yener

  Mihriye 💜💜💜 kadın biliyor resmen ya!