Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması APK icon

Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması apk

Download Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması apk for free

Package Name: tr.islami.bilgi.oyunu

Developer: CodebaseSixtyone

Category: Free Trivia Games

Publish Date:

Version: 1.4

Requirements: Android 21 and above

File Size: 58M

Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması Screenshot
Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması Screenshot
Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması Screenshot
Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması Screenshot
Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması Screenshot

Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması

İslami Bilgi Oyunu bir diğer adı ile İslami Kelime Oyunu ile İslam dinine ait bilgileri oyun oynar gibi öğrenebilir ya da bilginizi test edebilirsiniz. Islami bilgi oyunu internetsiz, her an heryerde, okula veya işe giderken, namaz vakitlerini beklerken, boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

İslami Bilgi Oyunu - Kelime Oyunu, Akaid, Siyer, Kuran ve Namaz ile ilgili kategoriler bulundurmaktadır. Ayrıca genç kardeşlerimiz ve çocuklarımız için hazırlanmış „Çocuklar İçin“ kategorisinide içinde bulundurmaktadır. Tek bir kategori seçebildiğiniz gibi, istediğiniz bir kaç kategori de seçebilir yada tümünü seçip Islamiyet ile ilgili kendi bilginizi test edebilirsiniz.

Kategori Akaid:
İslam dininde inanılması farz olan hususlar, iman esasları, dinin temel kural ve hükümleri anlamına gelmektedir.

Kategori Siyer:
Peygamber Efendimiz Hz.Muhammet (sav)`in hayatını, yaşamını kapsayan konulara Siyer denir. Çocukluğunu, Gençliğini ve Peygamberlik sürecini kapsamaktadır.

Kategori Kuran:
Kurani Kerim`in kendisi ile ilgili konuları, Kurani Kerim de geçen Sureler ile ilgili konuları kapsamaktadır. Ayet sayızı, en uzun veya en kısa sureler, surelerin mealleri gibi.

Kategori Namaz:
İslamın Şartlarından olan Namaz ile ilgili tüm konuları kapsamaktadır. Namaz`ınkendisi ile ilgili konular haricinde namaz vakitleri, cuma namazı, sabah namazı, öğlen namazı, ikindi namazı, akşam namazı, yatsı namazı, namazın içindeki farzları, namazın dışındaki farzları ve namaz vakitlerinin kaçının sünnet kaçının farz olduğu gibi.

Sorular tam bir cümle, cevaplar ise Kelime veya sayı olarak hazırlanmıştır. Doğru olan Kelime veya sayı işaretlenip hanenize bir puan eklenir. 3 adet yanlış yapma hakkı tanınan oyunda, doğru bildiğiniz sorular için puan kazanarak Skorunuzu yükseklere taşıyabilirsiniz. 3 adet yanlış yaptıktan sonra tekrardan deneyebilir yada "Tekrar dene" ve "Sonlandır" arasındaki "Kalbin" üstüne tıklayarak bir can daha kazanıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İslami bilgi oyunu menüsünde,...

Skor Tablosu - En yüksek puan:
Burda Islami Bilgi Oyunu 'nda aldığınız en yüksek puan yazar

İletişim:
Bu bölümde bize ulaşabileceğiniz bütün bilgiler mevcuttur

Paylaş:
Herkes ile paylaşabilmeniz için kolaylaştırılmış button

Diğer uygulamalar:
Buraya tıklayıp Bize ait olan diğer İslami uygulamaları görebilirsiniz

Oyunu sonlandır:
Buraya tıklayıp oyunu sonlandırabilirsiniz

...bulunmaktadır.

Sürekli güncellenen, sistem veya soru hataları düzeltilen oyun henüz yeni olduğundan, kullanıcılar tarafından yapılan tüm yorumlar biz geliştiriciler tarafından dikkate alınarak yeni sürümlerde düzenlemeler yapılıyor. Hatalı soru var diyenler hangi soruda hata olduğunu yazsınlar lütfen.

İslami bilgilerinizi test edebileceğiniz İslami Bilgi Oyunu - İslami Kelime oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Editor's Note

You might struggle when you want to download the applications as an apk file. In this case our website always ready to help you and finish your job quick and effective as much as possible. You can download Islami Bilgi Oyunu - Bilgi Yarışması apk from our website with very high download speed without facing any problem. Our website gives you all the applications for free and without subscription or registering unlike other famous apk file download platforms. Please don’t forget to look at other applications we serve you anytime and whenever you want.

Comments

  • user D Lanesky apkdeer profile image
    4 years ago D Lanesky

    There are no pictures in this puzzle apparently it's a question and answer test in a language I don't understand