Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın APK icon

Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın apk

Download Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın apk for free

Package Name: foreks.android

Developer: Foreks Bilgi İletişim A.Ş.

Category: Free Finance Apps

Publish Date:

Version: 3.9.1

Requirements: Android 16 and above

File Size: 9.0M

Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın Screenshot
Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın Screenshot
Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın Screenshot
Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın Screenshot
Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın Screenshot

Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın

Foreks Trader;

Borsa, Finans, Altın, Döviz, Kıymetli Metal, Yabancı Borsa endekslerini ve Piyasaları takip ederek, ekonomi haberlerini görüntüleyebileceğiniz; hisse, BİST ve VİOP alım satım işlemi yapabileceğiniz ve piyasaların nabzını anlık olarak tutabileceğiniz bir uygulamadır.

Foreks Trader sayesinde;

Döviz Kurları, Altın Fiyatları ve Borsa Verilerini Anlık Takip Edin

Altın, döviz, borsa ve piyasalarla ile ilgili tüm gelişmeleri ve fiyatları anlık olarak takip edebilir ve doğru yatırımı vakit kaybetmeden tam zamanında yapabilirsiniz.

Borsa ve serbest piyasa verileri için BİST, VİOP Düzey 1, Düzey 1+, Düzey 2, AKD lisansı satın alabilirsiniz.

Doğru Analizlerle Doğru Yatırımı Yapın

Detaylı ve ileri seviye hisse, varant, dolar ve VİOP analizleri sayesinde yatırım kararlarınız için aradığınız içgörülere ulaşabilirsiniz.

Hisse Senedi Yatırımlarınız İçin En Doğru Zamanı Yakalayın

Hisse senetleri, VİOP ve pariteler için fiyat alarmı tanımlayabilirsiniz. Böylece tüm finansal işlemlerinizi vakit kaybetmeden anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Ekonomi Haberleri ve Piyasa Gelişmeleri Artık Cebinizde

Ekonomi haberlerine, hisse, dolar ve para piyasaları ile ilgili gelişme ve yorumlara anlık olarak ulaşabilir, bu haberler için alarm tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca Ekonomik Takvim ile tüm dünyada güncel ekonomik verilere ve finansal etkinliklerine ulaşabilir, kişisel takviminize hatırlatmalar kurabilirsiniz.

Portföyünüzü Kolaylıkla Yönetin

35’in üzerinde aracı kurum ve banka üzerinden hisse ve Viop alım-satım işlemleri yapabilir, portföyünüzü anlık fiyatlarla takip edebilir, günlük işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Foreks Trader uygulaması ile tüm piyasalar, dolar kuru, döviz, BİST, borsa, ekonomi ve finans haberleri tek bir uygulama ile cebinizde. Kazananların arasındaki yerinizi almanın tam zamanı!
Editor's Note

Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın has designed and announced by Foreks Bilgi İletişim A.Ş.. The company who the designed and launched has a wisely knowledge about applications and you will not regret after you download the apk file from our website. You can download the apk file whenever or wherever you want with pretty easy steps. We also scan applications those we are providing you so you don’t have to worry if they have harmful software or viruses. After you download the Foreks - Canlı Borsa, Döviz Kurları ve Altın apk please check out our other applications from our website.

Comments

 • user S TAS apkdeer profile image
  1 day ago S TAS

  Uygulama güzel, veri akışında sıkıntı yok. Şartlı alım satım ve stop loss eklenmeli.

 • user Kenan Timur apkdeer profile image
  1 week ago Kenan Timur

  Uzun zamandır kullanıyorum gayet iyi tavsiye edilir👍🏿

 • user A Google user apkdeer profile image
  1 week ago A Google user

  2 senedir yoğun olarak kullanıyorum, 1 kere BİST verilerini 1-2 saat getirememesi dışında ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Datayı gecikmesiz aktarabiliyor. Temel gözlem ve alım-satım işlemleri için yeterli. Düzenli bir arayüzü var. Alarmları işlevsel. Çok data ve pil tüketmiyor. Teknik analiz için grafik yetenekleri iyilestirilebilir, şablon kaydetme işlevi eklenebilir.

 • user Kaan Artar apkdeer profile image
  1 month ago Kaan Artar

  Son güncelleme sonrası çöküyor. Ağustos ayı vadeli gram altın'da analiz sekmesine geçince sürekli çöküyor. Güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu.

 • user Oguzhan Mete apkdeer profile image
  2 months ago Oguzhan Mete

  Piyasadaki en iyi program, isteyebilecegin her şey var.

 • user Yusuf Akdoğan apkdeer profile image
  2 months ago Yusuf Akdoğan

  Reklam reklam reklam.. İçerik gitgide azalıyor yavaşlıyor ama reklamların maşallahı var.. Birde eşşek kadar popup reklam koymuşlar.. [facepalm]

 • user gursel can apkdeer profile image
  4 months ago gursel can

  Eskiden güzeldi ... Şimdi açılması Cook uzun sürüyor

 • user Sedat D. apkdeer profile image
  5 months ago Sedat D.

  Uygulama açıldığında çok uzun suruyor, muhtemelen uygulama açılışında aldığınız reklamlar yüzünden. Bir iki defa daha yaşarsam aynı sorunu uygulamayı silecegimden emin olabilirsiniz.

 • user Chn rmk apkdeer profile image
  8 months ago Chn rmk

  İyi uygulama ama istediğiniz varant listesini açarken dayanak varlık seçmek için 50 kere kaydırmak gerekiyor. Bıktım kaydırmaktan

 • user Kaan Taskaya apkdeer profile image
  8 months ago Kaan Taskaya

  Unreasonable ads with loud music that you have to watch for at least five seconds,plus additional ads on the main screen as well. Uninstalled. Yuksek sesli ve zorunlu tam sayfa reklamlar,mecburen izleyince yeniden reklamlarla dolu bir app. Silindi.