MoQ APK icon

MoQ apk

Download MoQ apk for free

Package Name: lt.momo.app

Developer: Mobilieji mokėjimai, UAB

Category: Free Finance Apps

Publish Date:

Version: 2.0122

Requirements: Android 10 and above

File Size: 20M

MoQ Screenshot
MoQ Screenshot
MoQ Screenshot
MoQ Screenshot
MoQ Screenshot

MoQ

MoQ – pirkiniams telefonu. Įprastą piniginę ir grynuosius galite palikti namie, nes pirkinius su MoQ įsigysite greičiau, saugiau ir patogiau. Turėti MoQ verta, nes:
– Naudotis MoQ galite pradėti iškart. Jūsų mobiliojo ryšio operatorius suteikia atidėto mokėjimo galimybę, tad dalį išlaidų apmokėsite kartu su įprasta mobiliojo ryšio sąskaita. Jokių sudėtingų nustatymų ar painios registracijos.
– Specialūs pasiūlymai pirkiniams telefonu su MoQ. Puikios kavos puodelis pigiau, dalies išlaidų grąžinimas ir dar daugiau – įvairios akcijos ir pasiūlymai nuolat atnaujinami, tad visada rasite kažką naudingo sau.
– Su MoQ patogu. Elektroniniu būdu palikite arbatpinigių aptarnaujančiam personalui, pasidalinkite išlaidas už dienos pietus su draugais ar atsiskaitykite už komunalines paslaugas vos tik nuskenavę specialų QR kodą ekrane - apsipirkimas telefonu su MoQ patenkins jūsų poreikius.
– Papildyti MoQ sąskaitą paprasta. Tai padaryti galite įprastu bankiniu pavedimu ar susieję programėlę su savo mokėjimo kortele. Arba nustatykite minimalią balanso sumą ir MoQ sąskaita iš numatytos kortelės pasipildys automatiškai.

– Su MoQ siųskite ir gaukite pinigus akimirksniu. Priešingai nei kiti pavedimai, tarp MoQ naudotojų siunčiami pinigai juos pasiekia iškart – jokio užlaikymo, jokių mokesčių. Viskas, ko reikia perlaidai – tai gavėjo telefono numeris.
– MoQ pakeičia grynuosius ir korteles. Apsipirkimas telefonu MoQ jau galimas >1000 fizinių prekybos vietų Lietuvoje, pažymėtų MoQ logotipu (Rimi Lietuva, Huracan Coffee, Pegasas, Viada, Holigans ir kt.) ir 95 % visų lietuviškų e. parduotuvių (www.pigu.lt, www.senukai.lt, www.varle.lt, www.avitela.lt, www.geradovana.lt ir kt.).
– MoQ sukurta ir įdiegta „Bitė“, „Tele2“ bei „Telia“ - didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių - ir prižiūrima Lietuvos Banko.
Editor's Note

MoQ has designed and announced by Mobilieji mokėjimai, UAB. The company who the designed and launched has a wisely knowledge about applications and you will not regret after you download the apk file from our website. You can download the apk file whenever or wherever you want with pretty easy steps. We also scan applications those we are providing you so you don’t have to worry if they have harmful software or viruses. After you download the MoQ apk please check out our other applications from our website.

Comments

 • user Gvidas Sirvys apkdeer profile image
  1 month ago Gvidas Sirvys

  Terrible

 • user Aistė MA apkdeer profile image
  1 month ago Aistė MA

  Labai sunku identifikuotis

 • user Darius apkdeer profile image
  1 month ago Darius

  Does not allow finish instalation, bad experiemce

 • user Andrius Versockas apkdeer profile image
  1 month ago Andrius Versockas

  Neveikia

 • user Dominykas Cygas apkdeer profile image
  1 month ago Dominykas Cygas

  Overall good app. Didn't have any issues using, bit of a shame of how limited it was in terms of where you could checkout with it.

 • user John Chan apkdeer profile image
  2 months ago John Chan

  Kam tas asmens kodas?

 • user Ernestas Lukoševičius apkdeer profile image
  2 months ago Ernestas Lukoševičius

  Why do we need another payments app?

 • user Jake Barre apkdeer profile image
  2 months ago Jake Barre

  This app is a joke! Crashes all the time and doesn't even work with WiFi. Worthless app!

 • user Darius Aldonis apkdeer profile image
  2 months ago Darius Aldonis

  Super programele, gaila jos greitai jau nebus :(

 • user Aivaras Kavaliauskas apkdeer profile image
  2 months ago Aivaras Kavaliauskas

  Operatorius neatpažysta šio telefono numerio iš niekur nieko pradėjo mesti